Перейти до основного вмісту

Учнівський проект

Стислий опис проекту
При вивченні теми:"Здоровий спосіб життя" розглядаються такі поняття:
  • Складові здорового способу життя
  • Значення навичок і звичок для здоров’я
  • Правила здорового способу життя
На цоьму етапі доцільно розпочати проектну роботу про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження і зміцнення здоров’я, про основи культури і традиції харчування; викликати інтерес до здорового харчування та прагнення вживати корисні страви як засіб збереження та зміцнення здоров’я.
Цей проект допоможе учням:
  • сформувати уявлення про вікові вимоги до харчування,
  • переконатися на практиці в корисності чи шкідливості продуктів,які вони вживають кожного дня,
  • установити основні критерії раціонального харчування,
  • дотримуватись повноцінного харчування, питного режиму,
  • удосконалити навички дослідницької роботи,
  • систематизувати та узагальнити інформацію щодо здорового харчування,
  • продемонструвати свої знання у формі блогу, вікі-статті або інформаційного бюлетеня.

Обдаровані учні матимуть змогу спрогнозувати, кількість захворювання шлунково-кишкового тракту, якщо підліток не змінить звичку харчуватися шкідливою іжею.

БЛОГ:
ITEACH.WIKI

Популярні дописи з цього блогу

Модуль 10. Фасилітація з використанням комп’ютерних технологій

Дуже важко змінити вчителю свій стиль на уроці. За старими традиціями - вчитель на уроці повністю контролює навчальний процес. Буди фасилітатором - спостерегати за діяльністью учнів та координувати її - це нова і незвична роль для вчителя.

Модуль 9. Диференціація навчання різних учнів

Головний принцип учительських дій „Не нашкодь дитині!”. Особливо виразно це має виявлятись у здійсненні індивідуального підходу до всіх дітей незалежно від здібностей. Тому індивідуалізація в проектній роботі переважно здійснюється через групові диференційовані завдання з включенням на окремих етапах індивідуальних. А саме: Вчитель враховує загальну готовність дітей до проектної діяльності та готовність до засвоєння конкретного матеріалу; Уміє передбачити труднощі, які можуть виникнути в дітей під час проектної роботи; В проектних роботах використовує диференційовані завдання індивідуального характеру; Робить перспективний аналіз: для чого плануються завдання, чому їх треба використати саме на даному етапі проекту, як продовжити цю роботу.

Модуль 6. Педрада. Безпечне та відповідальне використання Інтернету

Що дав мені цей модуль? Працювали з питаннями педради про безпечну роботу в Інтернеті. Вчилися редагувати записи, користуючись таблицею. ПЕРШЕ ЩО НЕОБХІДНО: Встановити правила користування Інтернетом (ПКІ). - письмова угода, яка описує положення та умови користування Інтернетом і підписується учнями, їхніми батьками та вчителями. - правила проведення пошуку в Інтернеті, розміщення на сайтах імен учнів, а також зображень (картинок, фото чи відео) та аудіокліпів з учнями в Інтернеті. Учителю НЕОБХІДНО постійно відслідковувати їх дотримання та бути впевненими, що учні діють відповідально при користуванні Інтернетом. ДОРЕЧІ, КОРИСНЕ ПОСИЛАННЯ Онляндія - Головна https://onlandia.org.ua/ Надіслати Безпека дітей в Інтернеті. Матеріали, що знайомлять з основами безпечної роботи в мережі.